Bir otelden çok daha fazlası Sofa Hotel Nişantaşı

Mimarisinden dekorasyonuna kadar her ayrıntısı özenle inşa edilen ve konuklarına bir otelden çok daha fazlasını yaşama deneyimi sunan Sofa Hotel, İstanbul’un en gözde semti Nişantaşı’nın en seçkin yüzü olmaya devam ediyor.


Açıldığı ilk günden itibaren kişiye özel hizmet anlayışıyla bir Nişantaşı klasiği olmayı başaran Sofa Hotel, incelikle düşünülmüş detaylarıyla farklı bir otel deneyimi için doğru bir adres. Sanat ve estetiğe yakınlığıyla harmanladığı konseptiyle her zaman dikkat çeken ve 24 saat kişiye özel hizmet anlayışını tutku ve yaratıcılıkla temsil eden Sofa Hotel, değişimi ve değişemeyen ev sıcaklığını bünyesinde başarıyla barındırıyor. Gün boyu sosyal buluşmaların birbirinden lezzetli tadımlarla daha da keyifli hale geldiği, moda ve sanatın iç içe geçerek konuklara aynı zamanda görsel şölen yaşattığı Sofa Hotel yüksek enerjisiyle bir çok özel davet ve buluşmanında değişmez adresi.

Sanatla Sofa’da kucaklaşın

Türkiye’ deki ilk HIP(Highly Individual Place) otel olan Sofa Hotel Nişantaşı’ nın, ulusal ve uluslararası galerilerin çağdaş buluşma yeri haline gelen Contemporary Istanbul’a yapmış olduğu sponsorluk ve diğer çağdaş sanat aktivitelerine vermiş olduğu destek, İstanbul’ un Neo-Klasik ve Neo-Barak akımlarının muhteşem bir harmoni ile harmanlanıp Giulio Mangeri’nin dokunuşları ile nefes bulan Nişantaşı’nın büyüleyici mimarileri arasında yaşamınızda şahane bir mola imkanı sunuyor.

360 derece manzara keyfi

The Sofa Hotel Nişantaşı’nın lobi katında yer alan, açılabilir terası ile şehrin içinde büyüleyici yeşil manzaraya sahip HallArts, 350 kişiye kadar misafir kapasitesiyle, özel kutlamalardan unutulmaz düğünlere, çılgın partilerden sanatla iççice dizayna sahip 4 adet toplantı salonuyla iş yaşamının en önemli detayı olan özel toplantılara kadar farklı konseptlerdeki birçok organizasyona da ev sahipliği yapıyor. Toplantı salonlarında ciddi, soğuk ve uzak bir doku yerine sanatla içiçe geçmiş bir dokuyu tercih eden The Sofa Hotel’in Botero, Chagall, Frida ve Pablo toplantı salonlarında en verimli toplantılarınızı gerçekleştirebilirsiniz.

Sıcacık karşılamalar Sofie’de

Sabahın ilk toplantılarına ilham veren "ev ofis" kahvaltıları ile Sofie'de bir görsel seremoni, hem ruhunuza hem damağınıza hitap eden hızlı öğlen yemekleri ile iş ve dostluk ahengi, günün sonunda şehrin yorucu temposuna bir heyecan katacağınız 5-7 molası ile yeni ritüeller için Sofie sizleri bekliyor.