Erdinç Savul Maritim Crystals Beach Hotel Genel Müdürü

Erdinç Savul Hint Okyanusu’nda yer alan Maritim Crystals Beach Hotel Genel Müdürü olarak atandı.


Turizmin önde gelen isimlerinden Erdinç Savul  Hint Okyanus’unda yer alan Mauritius Adası'ndaki Maritim Crystals Beach Hotel Genel Müdürü olarak göreve atandı.

Önceki dönemlerde Side Star, VON Hotels gibi zincir tesislerde üst düzey yöneticilik görevlerinin ardından Maritim Alantur ve Maritim Saray Regency olmak üzere son dört yıl Maritim zincirinde genel müdür olarak görevde olan deneyimli turizmci Erdinç Savul, Maritim Grubu'ndan Hint Okyanusu’nda bulunan turistik Mauritius Adası’ndaki Maritim Crystals Beach Hotel Genel Müdürü olarak atandı.

Konuyla ilgili olarak görüşlerini açıklayan Savul, Türkiye’de edindiği eğitim ve tecrübelerini, Hint Okyanus’unda yer alan Mauritius Adası’nda paylaşmaktan ve katkı sağlamaktan duyacağı memnuniyeti dile getirdi ve şöyle konuştu:

“ Daha önce Side Star, VON Hotels gibi zincir tesislerde üst düzey yöneticilik grevlerimin ardından Maritim Alantur ve Maritim Saray Regency olmak üzere son 4 yıl Maritim zincirinde Genel Müdür olarak görevde bulundum.  Bu süre içerisinde Türkiye`de Maritim Zincirinin resmi Temsilciliğine kadar yükseldim. Kısa bir sure önce Hint Okyanusunda yer alan Mauritius Adası’ndaki Maritim Crystals Beach Hotel`e Genel Müdür olarak atandım. Birçok meslektaşımın dünyanın birçok yerinde yaptığı gibi, benim de ülkemde edindiğim eğitimim ve geliştirdiğim tecrubelerimle buradaki Turizmin gelişimine katkı sağlayacağıma yürekten inanıyorum”

Haber: Halil ÖNCÜ