Murat Bozok'tan bir lezzet adresi

Çeşme’de bir lezzet adresi Sea Homes Paşalimanı Restaurant by Murat Bozok.


Türkiye’nin sevilen tatil ve eğlence merkezi Çeşme’nin en güzel koyu Paşalimanı’nda eşsiz bir konumlu Sea Homes ayrıcalıklı yaşam projesinde yer alan Sea Homes Paşalimanı Restaurant by Murat Bozok Şef Murat Bozok’un eşsiz lezzetlerini ve daha fazlasını yüksek standartlarla sunuyor.

Dünyanın en büyülü toprakları üzerinde, tarihin ve doğanın cömert davrandığı Ege’de, yerel ve taze ürünlerin en doğal haliyle sunulduğu eşsiz ürün yelpazesiyle Sea Homes Restaurant by Murat Bozok, misafirlerini ağırlıyor.

Çanakkale’den başlayıp, Gaziantep’e uzanan lezzet rotasında DNA’mıza kazınan zeytinyağlı ve meze kültürünün en güzel tatlarını sizler için bir araya getiren Sea Homes Restaurant by Murat Bozok, muhteşem deniz manzarası, 80 kişilik kapasitesi ve kişiye özel servis anlayışıyla misafirlerine unutulmaz tatlar sunuyor.

Menüsünde Deniz Mahsullü Tagliatelle’den, Bolonez Soslu Penne’ye, Köz Patlıcanlı Satır Dürüm’den Antakya Usulü Tepsi Et’e kadar birbirinden nefis seçenekler bulunuyor. Izgara Bonfile, Balzamikli Izgara Tavuk Pirzola, Somon Tava ve günlük balık çeşitleri ile hem öğlen hem akşam yemeklerini ziyafete dönüştürüyor.