THY’nin işten çıkardığı uçan aşçılar Nusr-et'te

Turkish Do&Co'nun işten çıkardığı 30 aşçının Nusret'in restoranlarında işe başladığı bildirildi.


Ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin iş teklifi karşısında şaşkınlık yaşayan uçan aşçılar, Gökçe'ye ait İstanbul'un çeşitli noktalarındaki Nusr-Et isimli restoranlarda işe başladı.

Airport Haber’in bildirdiğine göre Türk Hava Yolları'nın geçen yıl kapasite düşürmesinden sonra işten çıkarılan Do&Co çalışanlarından 30'unu, ünlü restoran işletmecisi Nusret Gökçe kaptı.

Türk Hava Yolları'nın ikram firması Turkish Do&Co'dan çıkarılan uçan aşçılar Nusr-Et'te işbaşı etti. Son yılların en popüler işletmecilerinden biri olan Nusret Gökçe'nin, Türk Hava Yolları'nın ikram şirketinden çıkarılan uçuşlardaki aşçıları kendi restoranlarında görmek istemesi üzerine 30 civarında uçan aşçı işe alındı.

"Anında irtibata geçin"

Türk Hava Yolları ile sıkça yolculuk eden Gökçe'nin uçaklarda görev alan aşçıların servisinden memnun olduğu ve işsiz kaldıklarını öğrendiği anda da uçan aşçılar ile irtibata geçilmesini istediği öğrenildi.

Ünlü işletmeci Nusret Gökçe'nin iş teklifi karşısında şaşkınlığa uğrayan uçan aşçılar, Gökçe'nin İstanbul'un çeşitli noktalarındaki Nusr-Et isimli restoranlarında işe başladı