UNESCO Ege yıldızlarını Setur ile 3 günde keşfedin

Setur’un üç günlük Ege turunda UNESCO’nun Dünya Kültür Mirası Listesi’nde yer alan Laodikeia, Efes, Afrodisias antik kentleri, Travertenler ve Hierapolis antik kentinin yanısıra Şirince köyünü, Denizli’nin meşhur tekstil ürünlerini ve Kaklık Mağarası'nı tek bir gezide görmek mümkün.


Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, 22-24 Eylül tarihlerinde düzenlediği uçaklı Ege turu ile misafirlerine üç gün içinde bölgenin birçok tarihi kentini adım adım keşfetme olanağı sunuyor.

Anadolu Jet Havayolları ile İzmir’e uçuşla başlayan Ege Turu’na katılanlar, profesyonel tur rehberi eşliğinde Şirince, Aydın, Karacasu, UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesi’nden Laodikeia, Efes, Afrodisias antik kentleri, Travertenler ve Hierapolis antik kentini gezmenin yan sıra Denizli’nin tekstil ürünleri ve Kaklık Mağarası’nı da deneyimleme fırsatı yakalıyor. Konaklama iki gece Colossae Termal Hotel’de.

Efes, Şirince, Afrodisias, Pamukkale, Laodikeia’ı kapsayan ve ilk kez Setur’un düzenlediği Ege turu lüks araçlarla yapılan ulaşım ve birçok cazip fırsatlarla katılımcılarını bekliyor. Setur ile üç günde Ege bölgesini keşfetmek, UNESCO Dünya Kültür Mirasları ile tanışmak ve çok daha fazlasını incelemek için ayrıntılı programa aşağıdaki linkten ulaşınız:

https://www.setur.com.tr/efes-sirince-afrodisias-pamukkale-laodikeia-turu-22-24-eylul-2017