Dünya turizmcileri Macau'da toplandı

Dünyanın önde gelen turizmcileri PATA (Pasifik Asya Seyahat Birliği) 'nin 40. kuruluş yılı için Macau'da toplandı. 


TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner, AllAnatolia Projesi ile Türkiye2yi en iyi şekilde tanıtırken Anadolu'daki destinasyonları beş kıtada 200 bin seyehat satış elemanına anlatıyor.

Pasifik Asya Seyahat Birliği (PATA)’nin 40.kuruluş yıldönümü nedeniyle Macau'da bulunan TÜRSAB Yurtdışı Temsilcisi Hüseyin Baraner,şunları söyledi:

"Dünya turizmcileri PATA'nın 40. Kuruluş yılı için MACAU'da toplandı. Ben de burada çok önemsediğim ALLANATOLİA projemizi buradan dünyaya tanıtıyorum. Anadolu'daki destinasyonları beş kıtada 200 bin Seyehat satış elemanına bizzat kendi adımla sunuyorum.”

Düşük fiyat= düşük destinasyon Kırık fiyat = kırık ürün zihniyetine son

Baraner, şunları ifade etti:

“PATA'nın 40. yılında ALLANATOLİA progra"mını sunacağım. Dünyadan 2 bin turizmci davetli. Bir yıl konuştuk bugün başlattık: All-ANATOLİA Projesi kapsamında Baraner Tavsiye Ediyor davetiyesi ile dünyada irtibatta olduğumuz 200 bin Seyehat Satış Elemanını Anadolumuz'un zenginliklerine ile buluşturacağız. Bugün Macau'da toplanan 60 ülkenin e seçkin turizm pazarlamacılarına ANADOLU DAVETİYELERİ’Nİ bizzat ellerimle vereceğim. ALL-ANATOLİA SALES CLUB olarak 200 bin satış elemanını ile irtibatta olacağız. Çok değişik etkinlikler ile Onları mutlaka Anadolu'ya getirip bu muhteşem zenginliği pazarlamaları için yardımcı olacağız. Beş. kıtada yıllarca aktif bir şekilde sürdürülebilir turizme gönül vermiş seyahat satış elamanlarını Anadolu'daki yerel Turizm dinamikleri ile buluşturacağız. “Düşük fiyat= düşük destinasyon kırık fiyat = Kırık ürün” zihniyetine birebir ilişkiler, anlayış ve destek ile dur diyeceğiz.”

"Turizm dünyada her 11. Kişiye istihdam sağlıyor"

PATA (Pasifik Asya Turizm Birliği) başkanı Dr. Mario Hardy de şöyle konuştu:

"Turizm dünyada her yüz kişiden11'ine k istihdam sağlıyor ve hükümetler üzerinde önemi ve ağırlığı gittikçe artıyor .Turizm ve eğitim bakanlıklarını daha sıkı bir şekilde proje üretmeye davet ediyorum."

Halil Öncü / Turizm Dosyası