Emirates'ten 100'üncü A380'e özel fiyatlar

Emirates, 100'üncü A380 uçağını özel fiyatlarla kutluyor.


İnsanlar ile mekânları birbirine bağlayan Emirates Havayolu. 100. A380 uçağını kutlamak için özel olarak hazırladığı kampanya uyarınca 12  ile 21 Eylül 2017 tarihleri arasında economy, business ve first classta 75 noktaya ço avantajlı fiyatlar sunuyor

Dünyanın en büyük A380 kullanıcısı olan Emirates Havayolu, 100. çift katlı ve geniş gövdeli uçağının filosuna katılışını kutlamak için çok özel bir kampanya hazırladı. Havayolu, 12- 21 Eylül 2017 tarihleri arasında satın alınan Economy, Business ve First Class biletlere özel fiyat imkânı sunuyor. Yolcular, bu kampanya kapsamında satın aldıkları biletler ile 17 Eylül- 7 Aralık 2017 tarihleri arasında Dubai, Maldivler, Mauritius, Seyşeller, Cape Town ve Hong Kong gibi Emirates Havayolu'nun popüler uçuş noktalarına çok özel fiyatlarla seyahat etme fırsatını yakalıyorlar.

Emirates, halihazırda filosunda yer alan 97 ve sipariş edilmiş 45 A380 ile dünyanın en büyük A380 operatörü konumunda. Havayolu, amiral gemisi niteliğindeki uçağıyla, 2008 yılından bu yana 80 milyonu aşkın yolcu taşıdı.

Emirates'in A380 modellerinde, business Class'ta yatağa dönüşebilen koltuklar, economy classta 13,3 inçlik dünyanın en büyük koltuğa entegre ekranı ve 2.500'den fazla kanal sunan ödüllü uçak içi eğlence sistemi ice Digital Widescreen, Emirates'in yolcularına sunduğu üstün kalite ve değerin bir parçası.

First class yolcuları ise özel süitlerinin konforunda lüksün ve endüstrideki tek ıçakiçi duş ve SPA'nın keyfine varabiliyor. First class ve business class yolcuları, popüler uçakiçi loungeda sosyalleşirken kanepe ve kokteyllerin tadını çıkarabiliyor.

Emirates'in birinci kalite uçakiçi deneyimi, dünyanın dört bir yanındaki 40 büyük hava alanında yer alan, her birinin tasarımında detaylara aynı özenin gösterildiği ve sıra dışı bir hizmet sunan Emirates Lounge ağının yerde sağladığı konforle tamamlanıyor.