FEST Program 2017/III çıktı

Dört ayda bir yayınlanan FEST Program’ın son sayısı çıktı. 

Program 2017/III’te 300’den fazla rota, 40’tan fazla yeni güzergâh sizi bekliyor.

1991’den beri, Türkiye’de ve dünyada keşfedilmeye değer ne varsa sayfalarında görebileceğiniz FEST Program’ın son sayısı yayınlandı. Yaklaşık bir yıllık bir dönemi kapsayan FEST Program 2017/III’te 300’den fazla rota, 40’tan fazla yeni güzergâh yer alıyor.

Türkiye’de “kültür turizmi” kulvarını oluşturan ve bu kulvarın öncülüğünü 32 yıldır sürdüren FEST’in satışı süren ya da planlanma aşamasında olan Adım Adım İstanbul® ve Günübirlik Gezileri, Yurtiçi Gezileri ve Yurtdışı Gezilerinin bulunduğu programda, Notalı Rotalar®, Trenli Rotalar®, Tekneli Rotalar, Yeşil Rotalar, Lezzetli Rotalar®, Festival Gezileri ve OECONOMICA® gibi farklı marka ve temalar çerçevesinde düzenlenen geziler ayrı bölümler halinde de yer alıyor.

Bayram dönemlerine özel gezilerle birlikte gerek dilediğiniz zaman dilediğiniz kişilerle gerçekleştirebileceğiniz Kişiye Özel seyahat önerileri gerekse dünyanın dört bir yanından gezginlerle gruplar oluşturarak İngilizce rehberlik hizmetiyle bambaşka kültürlerin mirasını keşfedeceğiniz Münferit geziler programda önemli bir yer tutuyor.

Her ay farklı bir dünyanın kapılarını fotoğraflarla aralayan Fotoğraflı Söyleşiler’in ve Kültür Bilincini Geliştirme Vakfı’nın düzenlediği Tarih, Arkeoloji ve Sanat Seminerleri’nin detayları da bu programda!

FEST Program 2017/III’ü şu linkten incelemek ve indirmek mümkün:
https://issuu.com/festtravel/docs/fest_program_201...