Hilton İstanbul Bomonti’ye Luxury SPA Awards’tan çifte ödül

Hilton İstanbul Bomonti’ye 2017 World Luxury Spa Awards’tan çifte ödül.


İstanbul’un en büyük oteli olan Hilton Istanbul Bomonti'nin içinde yer alan Avrupa’nın en büyük eforea Spa’sı, dünya çapındaki lüks Spa’ların değerlendirildiği 2017 World Luxury SPA Awards’tan iki ödülle döndü. Eforea Spa aynı zamanda Türkiye’den global bazda ödül alan tek SPA oldu.

İstanbul, 11 Ağustos 2017 – Dünyanın en iyi ve en lüks otel Spa’larının ödüllendirildiği World Luxury Spa Awards kazananları 22 Temmuz 2017 günü Vietnam’da gerçekleşen bir törenle sahiplerini buldu. 144 ülkeden bağımsız Spa danışman ve profesyonellerinin oylamaları ile belirlenen ödüllerden ikisi Eforea Spa’ya verildi. Başvurduğu iki kategoride birden ödülü kucaklayan Hilton Istanbul Bomonti, Global kategoride ‘’En İyi Lüks İş Oteli SPA’sı’’ ve Ülke Ödülü kategorisinde ‘’En İyi Lüks Fitness SPA’’ ödüllerine layık görüldü. Eforea SPA, aynı zamanda Türkiye’den global ödül kazanan tek Spa oldu.
Misafir memnuniyeti, online misafir yorumları, hizmet kalitesi, Spa’daki bakım ve uygulamaların çeşitliliği ve kalitesi, kullanılan ürünlerin kalitesi, Spa’nın fiziki koşulları ve bulunduğu lokasyon genel anlamda oylamayı etkileyen unsurlar olarak öne çıktı. Bu sene ülke, bölgesel ve global bazda toplam 32 farklı kategoride ödüllerin verildiği değerlendirmede 100.000 oy kullanıldı.

BAŞARI TESADÜF DEĞİL!
2017 World Luxury Spa Awards’tan bu yıl iki ödülle dönen, üç kata ve 3.300 metrekarelik bir alana yayılan Türkiye’nin ilk eforea Spa’sında, gönlünüzce arınıp tazelenmeniz için her türlü detay bulunuyor. Tesis içerisinde son teknoloji ürünü cihazlarla donatılmış 500 metrekarelik bir Fitness Center, sıcaklık ve su dengesi titizlikle denetlenen açık ve kapalı havuzlar, doğal ürünlerle donatılmış 14 uygulama odası, Vichy bakımı odası, geleneksel üç Türk hamamı, beş sauna ve buhar odası yer alıyor. Çiftler ve özel organizasyonlar içinse, VIP süit rezerve edilebiliyor.