Mardan Palace e-satışları da durdurdu

Açılışında Sharon Stone, Richard Gere, Paris Hilton gibi yıldızları ağırlayan Mardan Palace Hotel, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı oda satışlarının tamamını durdurdu.


 Otelin rezervasyon hattına ve rezervasyon maillerine de yanıt verilmiyor.

1,4 milyar dolara mal olan ve dünyanın en lüks oteli seçilen Antalya’daki Mardan Palace Hotel, resmi internet sitesi üzerinden yaptığı oda satışlarının tamamını durdurdu. Site üzerinden rezervasyon yapılmak istendiğinde “Aradığınız kriterlere uygun oda bulunamamıştır” uyarısı ile karşılaşılıyor.

SİSTEM GERİ ÇEVİRİYOR

Oda müsaitlik durumunu gösteren çizelgelerde ise Eylül ayının devamı ile Ekim ayının tamamı satışa kapalı olarak gözüküyor. Kasım ayı için rezervasyon talebi ise sistem tarafından otomatik olarak geri çevriliyor. Otelin rezervasyon hattına ve rezervasyon maillerine ise yanıt verilmiyor.

ÇALIŞANLARDAN BAŞVURU

Bu arada bir çok Mardan Mardan Palace Hotel personelinin maaşlarının ödenmemesini gerekçe göstererek Antalya Çalışma ve İş Kurumu Müdürlüğü’ne şikâyet başvurusunda bulunduğu öğrenilirken, otel yönetimi tarafından daha önce yapılan açıklamalarda otelin kapanmadığını, rezervasyon alımlarının bir haftalığına durdurulduğunu belirtmişti.

YILDIZLAR AĞIRLANMIŞTI

Antalya’nın Kundu beldesinde Azeri asıllı Rus İşadamı Telman İsmailov'unn 2009 yılında 1,4 milyar dolara mal edilen ve Turizmin Oscarları olarak da adlandırılan World Travel Awards 2010’da dünyanın en lüks oteli olarak seçilen Mardan Palace Hotel’in açılışında Sharon Stone, Richard Gere, Paris Hilton, Mariah Carey ve Monica Bellucci gibi yıldızlar ağırlanmıştı.