Projelerde markanın değeri ve görevi tartışılacak

Sektör uzmanları, turizm ve gayrimenkul projelerinde markanın değeri ve görevini tartışacak.


Gayrimenkul Türkiye Dergisi ve GYODER Turizm ile Turizm Yatırımları Komitesi'nin işbirliğiyle 3 Ekim 2017 Salı günü düzenlenecek olan bir yuvarlak masa toplantısında, turizm ve gayrimenkul projelerinde markanın değeri ve görevi uzman isimlerce tüm yönleriyle tartışılacak.

Son günlerin en sık konuşulan konularından birisi haline gelen Türkiye'de turizmin geleceği yuvarlak masa toplantısında farklı bir bakış açısıyla ele alınacak. Turizmde gayrimenkul yatırımında hangi önceliklerin dikkate alındığı, markalaşmanın yeri, turizm ve gayrimenkul sektörünün önemli isimleri tarafından değerlendirilecek.

Ev sahipliğini Park Dedeman Levent Hotel'in üstlendiği Yuvarlak Masa toplantısı, Servotel Yönetim Kurulu Başkanı Ömer İsvan ile Gayrimenkul Türkiye Genel Yayın Yönetmeni Kuyaş Örs'ün moderatörlüğünde gerçekleşecek.

Markanın gayrimenkule ne oranda katma değer yarattığının sorgulanacağı toplantıda markaların ve mülk sahiplerinin beklentilerinin çeliştiği noktalar da irdelenecek. Gayrimenkul ve turizm sektöründe faaliyet gösteren proje geliştirici ve yatırımcı firma yetkililerinin katılacağı toplantı, dinleyiciye açık olarak düzenleniyor.