Setur'dan Adana'ya lezzet festivali turu

Ekim ayının başında düzenlenecek olan üç günlük Adana Lezzet Festivali ve Narenciye Hasadı turu Tarsus, Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami, Seyhan Nehri, Sabancı Merkez Cami, Büyük Ziyafet, Kapıkaya Kanyonu, Varda-Alman Köprüsü gezilerini kapsıyor ve Adana Lezzet Festivali’nde yöre lezzetlerini tatma fırsatı sunuyor


Türkiye’nin önde gelen turizm şirketlerinden Setur, 6-8 Ekim için düzenlediği uçaklı Adana Lezzet Festivali ve Narenciye Hasadı Turu ile misafirlerine eşsiz lezzetler tatma, tarihi yerleri keşfetme ve festivale katılma fırsatı sunuyor.

Adana’ya uçuşla başlayan Adana Lezzet Festivali ve Narenciye Hasadı turuna katılanlar, profesyonel tur rehberi eşliğinde; Adana, Tarsus, Eshab-ı Kehf Mağarası, Ulu Cami, Seyhan Nehri, Sabancı Merkez Cami, Büyük Ziyafet, Kapıkaya Kanyonu’nu gezme fırsatı yakalıyor.

Misafirler, turun son günü James Bond filminin unutulmaz aksiyon sahnelerinin çekildiği Varda-Alman Köprüsü’nü ziyaret etme şansı elde ediyor. Konaklama ise Divan Adana Hotel’de.

Adana Lezzet Festivali ve Narenciye Hasadı turunu ilk kez Setur gerçekleştiriyor. Setur ile üç günde Adana’nın eşsiz yemeklerini tatmak, lezzet festivaline katılmak, tarihi yerleri gezmek ve çok daha fazlasını incelemek için ayrıntılı programa aşağıdaki linklerden ulaşılabiliyor:

https://www.setur.com.tr/adana-lezzet-festivali-ve-narenciye-hasadi-turu-06-%E2%80%93-08-ekim-2017-anadolu-jet
https://www.setur.com.tr/adana-lezzet-festivali-ve-narenciye-hasadi-turu-06-%E2%80%93-08-ekim-2017-pegasus