Ankara'dan Avrupa'ya yeni direkt uçuşlar

Başkent Ankara'dan 29  Ekimde Frankfurt'a, 30 Ekimde Viyana ve Berlin'e, 31 Ekimde ise Paris'e doğrudan  uçuşlar başlatılacak


Türk Hava Yolları (THY), Başkent Ankara'dan 29 Ekimde  Frankfurt'a, 30 Ekimde Viyana ve Berlin'e, 31 Ekim'de ise Paris'e direkt  seferler başlatacak.

THY Basın Müşavirliği'nin konuya ilişkin açıklamasına göre THY, Ankara'yı Avrupa'nın dört bir yanı ile buluşturuyor. Ay sonundan itibaren Ankara'dan yurt  dışına başlayacak direkt uçuşlarl Türkiye'nin Başkenti Avrupa'nın dört büyük  şehri ile buluşturulacak.

THY, Ankara'dan 29 Ekim'de Frankfurt'a, 30 Ekim'de Viyana ve Berlin'e,  31 Ekimde ise Paris'e başlatacağı direkt seferler ile Ankara'nın sahip olduğu  potansiyelin ve gösterdiği gelişimin daha da ileriye taşınmasına destek olacak.

THY Yönetim Kurulu ve İcra Komitesi Başkanı İlker Aycı, 28 Eylül'de katıldığı Ankara Ticaret Odası toplantısında "Ankara'yı  Anadolu'nun dünyaya açılan bir penceresi olarak görme vizyonuna biz de inanıyor  ve destek veriyoruz," diyerek Ankara'yı yurt dışına taşıyacak direkt sefer  planlamaları çalışmalarının sürdüğünü ifade etmişti.

Hürriyet