Bentley By Molton Hotel en iyi tasarım oteli

Bentley by Molton Hotels, bu yıl 24.'sü düzenlenen Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards) Türkiye’nin en iyi tasarım oteli olarak seçildi.


Uluslararası seyahat ve turizm profesyonellerinin oylarıyla belirlenen 24. Dünya Seyahat Ödülleri Rusya’nın St. Petersburg kentinde gerçekleştirilen törenle sahiplerini buldu.

Molton Oteller incirine bağlı 11 otelden biri olan Bentley by Molton Hotels, 2017 Dünya Seyahat Ödülleri’nde (World Travel Awards 2017) Türkiye’nin En İyi Tasarım Oteli Ödülü'ne layık bulundu.

İstanbul’un eğlence, alışveriş, kongre ve sanat merkezlerinin göbeğinde yer alan Bentley by Molton Hotels, konfor ve rahatlığın yanında estetize edilmiş yalın ve modern lüksüyle nedeniyle ödüllendirildi. Çınar Otelcilik'çe Milanlı mimarlar Piero Lissoni ve Nicoletta Canes’ye yaptırılan otelin iç mimarisinde ışık ve alan kullanımına özel önem veriliyor.

Bentley by Molton Hotels, aynı zamanda geniş pencereleri ile İstanbul’un renkli dünyasını ve denizi de odalara taşıyor. Otelde doğu ve batı kültürünü çağdaş bir tasarım anlayışı ile harmanlayan mobilya ve aksesuarlar dikkat çekiyor.

"Bentley ülkemize layık olduğu değeri katmaya devam edecek"

Molton Hotels Yönetim Kurulu Başkanı İ. Halil Korkmaz, konuya ilişkin olarak şunları söyledi:

“Molton otelleri arasında özel bir yeri olan Bentley by Molton Hotels’de misafirlerimize sunduğumuz seçkin atmosferin, Dünya Seyahat Ödülleri ile tescillenmiş olması bize gurur verdi. Türkiye’nin, özellikle de İstanbul’umuzun markalaşması adına bu tür ödülleri çok değerli buluyorum. Tasarım oteller, insanların bir şehri ziyaret etme kararında çok etkili olabiliyor. Biz turizmcilere düşen, şehrin kimliğini yansıtacak ve temsil edecek nitelikli projeler üretmek. Molton markası altında sunduğumuz hizmet, bu anlayışın bir parçası. Bentley by Molton Holtels, bir İstanbul markası olarak ülkemize layık olduğu değeri katmaya devam edecek.”