Eataly'de lezzet ve eğlence bir arada

Gittiği her şehirde lezzet tutkunlarının yaşam alanına dönüşen gastronomi merkezi Eataly'de çarşamba akşamları müzik performanslarıyla renklenmeye devam ediyor. 


Birbirinden özel canlı performanslarla Eataly'de keyifli saatler yaşanıyor.

 Dilek Sert Erdoğan'ın caz performansı ve komedyen Ceyhun Yılmaz'ın stand up şovuna ev sahipliği eden Eataly'de misafirler, eğlenceyi İtalyan lezzetleriyle birlikte yaşıyor.

Müzik dünyasının siyahi sesi 

Müzik dünyasında 'siyahi ses' olarak adlandırılan Dilek Sert Erdoğan 18 Ekim'de Eataly'nin özel dekorasyonu ve renkli atmosferi ile İtalyan aperatif kültürünü yansıtan yeni mekanı Eataly Bar Aperitivo'da sevenleriyle buluşuyor. Türkiye'nin en güçlü caz vokallerinden biri olan Erdoğan'ın, geçmişten günümüze en sevilen şarkıları yorumladığı renkli ve yüksek enerjili repertuvarıyla kaliteli müziğe doyacaksınız.

Sosyal medya nasıl kullanılmaz

Sahne şovlarıyla büyük bir hayran kitlesi kazanan Ceyhun Yılmaz, Sosyal Medya Nasıl Kullanılmaz adlı gösterisiyle 25 Ekim'de Eataly'nin özel dekorasyonu ve renkli atmosferiyle İtalyan aperatif kültürünü yansıtan yeni mekanı Eataly Bar Aperitivo sahnesinde yeni medya iletişiminin ABC'si üzerine odaklanıyor. 

 Çağımızın en büyük iletişim kaynağı olan sosyal ağlar üzerine komik bir o kadar da eleştirel örneklerle izleyici karşısına çıkmaya hazırlanan usta komedyen, yeni medya iletişimini ve en vazgeçilmez iletişim kanalları olan Twitter, Facebook ve Instagram'ı mercek altına alıyor.