Radisson Blu Kayseri 3. iyi Radisson Blu oteli

Dünyanın en büyük turizm değerlendirme sitesi olan TripAdvisor’ın milyonlarca kullanıcısının verdiği puanlara göre Radisson Blu Hotel Kayseri dünyanın üçüncü iyi Radisson Blu oteli olarak seçildi.


1 Eylül 2014’de hizmet vermeye başlayan ve kadim şehir Kayseri’yi turizm elçisi olarak dünyaya tanıtma faaliyetlerinin lokomotifliğini de üstlenen Radisson Blu Hotel Kayseri, Anadolu’da hatta Avrupa’da da dünya kalitesinde hizmet verilebileceğini tüm dünyaya ispatladı.

3 yıldan kısa bir sürede aldığı puanlarla dünyanın önde gelen metropollerindeki tanınmış otelleri bile geride bırakarak büyük bir başarıya imza atan Radisson Blu Hotel Kayseri, hiç hız kesmeden dünyanın en iyi Radisson Blu Otel’i olmak için çabalarına devam ediyor.

Radisson Blu Hotel Kayseri, teknolojinin ileri düzeyde kullanıldığı son derece geniş ve konforlu odalarının yanında, misafir memnuniyetine gösterdiği titiz yaklaşım, kaliteden ödün vermeyen yönetim anlayışı ve geniş vizyonu ile misafirlerinin beğenisini kazanarak, takdirlerine mazhar olmuştur. Chicago, Moskova, Kanarya Adaları, Kuveyt, Sydney, Paris, Londra veya Roma gibi birçok Avrupa ve dünya başkentini geride bırakan Radisson Blu Hotel Kayseri, ilk 10’a giren tek Türk oteli olmanın da gururunu yaşıyor.

"Büyük bir gurur kaynağıdır"

Otelin sahibi olan Artaş İnşaat A.Ş Turizm Yatırımları Koordinatörü Recep Arifoğlu, konuyla ilgili olarak şunları söyledi:

“Misafirlerimizin göstermiş oldukları teveccüh, bizim için büyük bir gurur kaynağıdır. Grubumuzun 40 yıla yaklaşan otelcilik tecrübesi ve gelişmenin sonsuza kadar süren bir dinamik olduğunun bilinci ile hiç hız kesmeden daha iyisini yaparak, misafirlerimize hak ettikleri daha iyi hizmeti sunabilmek için çalışmalarımıza her zaman devam edeceğiz. Radisson Blu Otelleri Başkan Yardımcısı Lars Gericke,  yayınladığı bir tebrik mesajı ile otel yöneticilerine ve çalışanlarına takdir ve tebriklerini ileterek, TripAdvisor’un yayınladığı listeyi de kamuoyunun dikkatine sunmuştur."