TÇ Group'tan 5 ülkede tatil çağrı merkezi

Yurtdışı yatırımlarını arttırmak için çalışmalarını sürdüren TÇ Group bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor. TÇ Group, 5 ülkede tatil çağrı merkezi kuracak.

TÇ Group, Dubai, Prag, Sofya, Belgrad ve Atina’daki işbirlikleriyle çağrı merkezi yatırımlarını Türkiye’den sonra beş ülkede daha yapmaya hazırlanıyor.

Halil ÖNCÜ-İSTANBUL

Merkezi İstanbul’da yer alan otel ve café - restoran işletmeciliği, tur operatörü ve web portalı hizmetleri ile çağrı merkezi – hızlı satış çözümleri, web hizmetleri ve online rezervasyon çözümleri alanlarında müşterilerine ve iş ortaklarına güven veren TÇ Group, 2017 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam etti.

2018 yılında da yeni yatırımlara imza atacaklarını bildiren TÇ Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çevlik “Ülkesinin potansiyeline her zaman güvenen sektörün önemli temsilcilerinden TÇ Group kriz döneminde yapmış olduğu cesur turizm yatırlarıyla gücüne güç kattı,” dedi.

Yurtdışı yatırımlarını arttırmak için çalışmalarını sürdüren TÇ Group bir ilke daha imza atmaya hazırlanıyor.Dubai, Prag, Sofya, Belgrad ve Atina’da gerçekleştirdiği işbirlikleriyle Çağrı Merkezi yatırımlarını Türkiye’ den sonra beş ülkede daha yapmaya hazırlanıyor. TÇ Group, yurtdışı yatırımlarının yanısıra İstanbul’daki yatırımlarında da hız kesmiyor .Büyükada’ daki yatımlarına iki otelve 1 café restoran ekleyerek işletmecilik alanında da büyümeye devam ediyor.

TÇ Group Yönetim Kurulu Başkanı Tolga Çevlik, konuyla ilgili olarak şunları ifade etti:

“ Son dönemlerde dünyada ve ülkemizde yaşanan olumsuz gelişmelerden hiç şüphe yok ki en fazla turizm sektörü etkilendi. Özellikle yabancı turist sayısındaki düşüşler Türk turizmcisine ilave sorumluluklar yükledi.Her zorluğun altından kalkmasını son derece iyi bilen Türk turizm yatırımcıları bunun da üstesinden gelmeyi başardı.Tur operatörleri ve otellerin son yıllarda yapmış oldukları güçlü işbirlikleri bu dönemin en az hasarla geride bırakılmasında önemli rol oynadı.Ülkesinin potansiyeline her zaman güvenen sektörün önemli temsilcilerinden TÇ Group kriz döneminde yapmış olduğu cesur turizm yatırlarıyla gücüne güç kattı.Otel ve Café - Restaurant İşletmeciliği, Tur Operatörü ve Web Portalı Hizmetleri ile ÇağrıMerkezi – Hızlı Satış Çözümleri, Web Hizmetleri ve Online Rezervasyon Çözümleri alanlarında müşterilerine ve partnerlerine güven veren TÇ Group 2017 yılında da yatırımlarına hız kesmeden devam etti.İstanbul’ un en gözde yerlerinden Büyükada’ da bulunan Hotel Prinkipos,   Aşıklar Butik Hotel, Garden Life Hotel veHayal Adası Café Bistro yıl boyunca TÇ group güvencesiyle işletilmektedir.GezilogTur, oteldenuygunal.com ve termalresortotel.com markalarıyla yurt içinde ve yurtdışında müşterilerine sunmuş olduğu kaliteli hizmetler ile TÇ Group 2017 yılına damgasını vurmuştur.Çağrı Merkezi Hizmetleri ve Hızlı Satış Çözümleri ile Web Hizmetleri ve Online Rezervasyon Çözümleri alanlarında sahip olduğu güçlü teknolojik altyapı ve insan kaynakları sayesinde, TÇ Group işbirliği yaptığı otellerin vazgeçilmez partneri haline geldi.2018 yılı çalışmalarına aylar öncesinden başladığını belirten TÇ Group, baş döndüren yeni yatırımlarıyla müşterilerinin ve partnerlerinin yanında olmaya devam ediyor.”