2017 WTM'nin en iyi standı Yunanistan'ın

Yunanistan Milli Turizm Teşkilatı (Greek National Tourism Organization GNTO), bu yılın Londra World Travel Market En İyi Stand Ödülü'nün sahibi oldu.


GNTO´nun tüm Yunanistan´ı temsil eden ve yeniden dizayn edilmiş olan standı Best for Business (İş İçin En Uygun) Ödülü'nü kazanırken Intuitive Design Müdürü Russel Smith, stand için “çok çağdaş ve insanların oturup yüzyüze konuşabildiği, networking ve toplantı yerlerinin iyi bir şekilde bir araya getirilmiş,” dedi.

Büyük ilgi ve beğeni toplayan standa Yunanistan´dan toplam 70 şirket ve kurum katıldı. Smith, stand için şöyle konuştu:

“çok güzel bir plan yapmışlar. Hem bir araya gelmek için yeterli yer kalmış, hem ayrılan küçük bölümler kolayca ulaşılır durumda” derken, bir turizm bakanlığı temsilcisi “aldığımız bu ödül, hem uluslararası turizm profesyonellerinin Yunanistan´a duydukları ilgisini yansıtıyor, hem bunların stantta kendilerini bekleyen Yunanlı katılımcıları ile buluşarak görüşmek istediklerini de gösteriyor.”

Pazartesi gününde başlayan WTM London 2017 bugün sona erecek. Yunanistan´ı temsil eden Turizm Bakanı Elena Kountoura ve GNTO Genel Sekreteri Konstantinos Tsegas, yılda 365 gün faaliyet gösteren Yunan turizm sektörünü sayısız toplantı ve görüşmeyle tanıtıyor.