Atlasglobal Rusya’da büyümeyi sürdürüyor

Atlasglobal Rusya’daki büyümesine hız kesmeden devam ediyor.


Global bir havayolu şirketi olma vizyonuyla büyümesini sürdüren Atlasglobal, Moskova - Antalya ve Ekaterinburg - Antalya hatlarında tarifeli taşıyıcı olarak atandı.

Son yıllarda Rusya’ya düzenlediği sezonluk ve yıllık uçuşlarla 2017 yılında ülkemize 1 milyonun üzerinde Rus yolcu taşıyan Atlasglobal, Moskova - Antalya ve Ekaterinburg il Antalya arasında tarifeli taşıyıcı olarak atandı.

Her iki destinasyonda haftada karşılıklı yedi sefer düzenleyecek olan Atlasglobal, Moskova’da Sheremetyevo, Ekaterinburg’da Koltsovo havalimanlarından 2018 yılı yaz sezonunda tarifeli seferlere başlayacak.

35 ülkede 50’den fazla noktaya uçuş gerçekleştiren Atlasglobal, bu yıl Rusya’da beş destinasyonu uçuş ağına kattı, yaz sezonunda Antalya ve Dalaman’dan Rusya’daki birçok noktaya uçuş gerçekleştirdi.

2018 yılında Rusya uçuşlarını artırarak devam edecek olan Atlasglobal, yaz döneminde Antalya’dan 14, Dalaman’dan 6 noktaya uçuş düzenleyecek. Aynı zamanda Rusya’ya yönelik uçuş ağına İstanbul Atatürk Havalimanı’ndan da üç yeni nokta daha ekleyecek.