Glass Room UNIQ İstanbul’da kapılarını açıyor

Şehrin kültür ve sanat hayatına yeni bir soluk getiren UNIQ İstanbul, çok amaçlı yeni etkinlik mekanı Glass Room’u kasım ayında ziyaretçileriyle buluşturmaya hazırlanıyor. 


Dünya standartlarında ses-ışık ve görüntüleme sistemleri kullanılarak tasarlanan 700 metrekare büyüklüğündeki 1.000 kişilik Glass Room şehre hareket katmaya hazır.

Sezon boyunca kapıları geceleri ve gündüzleri açık olacak olan mekan, konserlerden galalara, tiyatro oyunlarından şovlara ve daha birçok özel projeye ev sahipliği edecek.

Erdal Beşikçioğlu'nun yönetmenliğindeki ‘Pal Sokağı’, Levent Üzümcü’nün tek kişilik oyunu Anlatılan Senin Hikayendir, Reha Özcan’ın tek kişilik oyunu Ruki, Van Gogh, Çizmeli Kedi ve daha birçok özel oyun Glass Room’da tiyatro severlerle buluşacak.

Glass Room’da müzik keyfi de bir başka olacak… Mabel Matiz, BaBaZuLa, Kolektif İstanbul, Flört konserleri Glass Room’un ilk konserleri arasında yer alıyor. Fİ dizisinin müzikleriyle dikkatleri üzerine çeken elektronik müzik sanatçısı Akın Sevgör de performans sergileyecek isimler arasında. Akın Sevgör, Entropi Sahne’nin ‘Boş Şehir’ oyununa canlı performansı ile eşlik edecek ve seyircilere farklı bir deneyim yaşatacak.