Guenter Gebhard yurt dışındaki en iyi Alman otelci

Mandarin Oriental Bodrum Genel Müdürü Guenter Gebhard yurt dışındaki en iyi Alman otelci ödülüne layık görüldü.


2016 yılından bu yana Mandarin Oriental Bodrum Genel Müdürü olan Guenther Gebhard, Almanya’nın önde gelen otel rehberi Schlummeratlas'ın belirlediği yurt dışında çalışan 10 iyi Alman otelci arasında yer aldı.

Mandarin Oriental Bodrum Genel Müdürü Guenter Gebhard, Schlummeratlas'ın belirlefiği yurt dışında çalışan 10 iyi Alman Otelcinin arasında yer aldı. 15 yılı aşkın süredir dünyanın dört bir yanındaki belli başlı otellerin üst yönetimlerinde yer alan ve son iki yıldır Mandarin Oriental Bodrum’da başarılı çalışmalara imza atan Gebhard, gösterdiği üstün performansla bu ödüle layık görüldü.

Bodrum Göltürkbükü, Cennet Koyu’nda konumlanan Mandarin Oriental Bodrum, bu ödülle yönetimsel tecrübe ve kalitesini tescillemiş oldu. Busche Yayınevi'nce hazırlanan ve her yıl başarılı yöneticileri belirleyen Schlummeratlas Almanya, Avusturya ve Kuzey İtalya'daki otelleri değerlendiren geniş kapsamlı bir rehber olma özelliğini taşıyor. Her yıl yenilenen rehber aynı zamanda iyi oteller, iyi restoranlar, iyi SPA'lar gibi özel seçkilere de imza atıyor.