Jolly Tur’un acenteleri bir araya geldi

Jolly Tur’un büyük ailesi, geleneksel acenteler toplantısında buluştu.


Jolly Tur, gelenekselleştirdiği büyük acenteler toplantısını bir kez daha gerçekleştirdi. Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Mert Vardar, Yönetim Kurulu Üyesi ve Genel Müdür Figen Erkan ile tüm departman müdürlerinin ev sahipliğinde Antalya’daki Trendy Lara Hotel’de üç gün sürecek olan büyük buluşmaya Türkiye’nin her noktasından toplam 320 acente katıldı.

Jolly Tur’un büyük ailesi, hedeflerin de üzerinde büyüme gerçekleştirilen 2017’yi birlikte kutlarken 20 Kasım 2017 Pazartesi olarak tarihlenen erken rezervasyon dönemi de başlatıldi.

Düzenlenen bir törenle tüm acentelere teşekkür plaketi verilen toplantıda acentelerin belirlenen yeni hedeflere ulaşma konusunda büyük bir motivasyon içinde olduğu gözlemlendi.

Jolly Tur Yönetim Kurulu Başkanı Mete Vardar, ulaştıkları başarıda Jolly Tur Ailesi’ndeki her bir bireyin son derece önemli katkıları olduğuna dikkat çekti. Türkiye’nin dört bir yanına yayılmış acentelerin bu başarı tablosunun mimarları arasında yer aldıklarını da vurgulayan Mete Vardar, 2018’de de her yıl olduğu gibi başarı grafiğini daha da yükselteceklerini bildirdi.