The Cruise Line Türkiye-BEZE Group işbirliği açıklandı

Kruvaziyer turizminde The Cruise Line Türkiye-BEZE Group işbirliği. Lüks ve farklı cruıse yolculuğunun ünlü adresi The Cruise Line Türkiye’de.


Altı yıldızlı ultra-lüks cruise firmalarının temsilcisi olan The Cruise Line sektörün e deneyimli ismi, aileden turizmci  Sami Güvenç  ortaklığı ve yönetimiyle Türkiye’de faaliyete başladı.

The Cruise Line Türkiye Başkanı Sami Güvenç “Geniş portföyümüzle sofistike, benzersiz cruise programlarını kişiye özel olarak organize ediyoruz,” diyor.

Londra’da 1993 yılında kurulan The Cruise Line, gerçek lüks ve keşif seyahatleri sunan Silversea, Regent Seven Seas, Hapag-Lloyd, Crystal, Windstar, Ponant, Oceania ve SeaDream gibi dünyaca ünlü cruise şirketlerinin satış temsilciliğini yapıyor. The Cruise Line, muhteşem gemilerle dünya denizlerinin ulaşabildiği tüm coğrafyalar, kültür, sanat ve eğlence yüklü rotalar, gizemli limanlar, yeni ve eski dünyalarda heyecanlı keşifler, doğal güzellikler ve kültürel zenginlikleri içinde barındıran seyahatler sunuyor.

7 kıtada 800’ü aşkın noktaya ulaşılabiliyor

The Cruise Line çeyrek asırlık deneyimi ile çok değişik temalar içeren zengin rota ve destinasyonlar sunuyor. Konforlu seyahat heyecanını yaşamak isteyenler için tasarlanan ultra lüks gemiler, rotaların devamlı değiştiği seyahatlerle 7 kıtada 800’den fazla noktaya ulaşıyor.

Gurme restoranlar, üst düzeyde hizmet kalitesi

Mutfak sanatlarının en üst düzeye çıktığı gurme restoranlara sahip, yüksek servis kalitesi ile butik hizmet veren sınırlı sayıda konuk ağırlayan gemilerde gerçek lüks ve sofistike bir yaşam tarzı sunuluyor.