Skal Internatıonal İstanbul Ve Marmara Kulüpleri yeni yıl partisi

Skal International İstanbul Kulübü ile Marmara Kulübü’nün birlikte düzenlediği  turizm sektörünün önde gelen isimlerinin ksatıldığı Kırmızı Yılbaşı Partisi 26 Aralık 2017 Salı akşamı Sofa Hotel’dek gerçekleştirildi.


Turizm sektöründen tüm branşları profesyonellerini çatısı altında toplayan, 81 yıllık geçmişiyle dünyanın en köklü, 90 ülkede yapılanmasıyla da en geniş tabanlı sivil toplum örgütü olan Skal International’a bağlı, Skal International İstanbul Kulübü ve Marmara Kulübü’nün yılbaşı partisi Sofa Hotel’de düzenlendi. 

Renkli görüntülere sahne olan yılbaşı partisine Skal International İstanbul Kulübü Başkanı Bahar Birinci, Marmara Kulübü Başkanı Murat Yumak, SKAL Bakü Azerbaycan Kulübü Başkanı Ahmetcan Yeşildağ, USDF Başkanı Faik Alsac, TÜROB Yönetim Kurulu Başkanı Timur Bayındır, TUROB Yönetim Kurulu üyeleri ile turizm dünyasının seçkin isimleri katıldı.

Sofa Hotel’in misafirperverliğinde gerçekleşen yılbaşı partisinin konsepti kırmızı oldu. Davetlilerin kırmızı kıyafet ve aksesuarlarla katıldığı gece de konuklara 2018 yılının sağlık ve uğur getirmesi için melek figürlü anahtarlıklar hediye edildi.