KEMER FUTBOL TURİZMİNDE DE VAR

Kuşadası, Ceyhan, Feriköy, Turhal, Düzyurt, Bornova Yeşilova, Bağcılar, Kemer’de kampa girdi. Oflaz Turizm, Kemer 1 Bölge’de yer alan 22 dönümlük Futbol Kompleksi ile gelen takımlara ev sahipliği ediyor.Halil ÖNCÜ -  KEMER

Kemer’de futbol turizmi Oflaz Futbol Kompleksi ile canlanmaya devam ediyor. Sezon arası kamplarını Antalya olarak seçen çok sayıda futbol kulübü Kemer’i de tercih etmeye başladı.  Kemer'in ve Oflaz Futbol Kompleksinin yeni misafir takımları; Kuşadası, Ceyhan, Feriköy, Turhal, Düzyurt, Bornova Yeşilova, Bağcılar oldu.İleriki günlerde yerli ve yabancı takımlar kamp dönemleri için Kemer'e gelmeye devam edecek. 

Bölgede futbol turizminin daha da gelişmesi için özellikle kış aylarında otellerin açık olması isteniyor.  Oflaz Turizm Genel Direktörü Ozan Güven, Kemer’de futbol turizmini geliştirmek için çalıştıklarını belirtti ve “  Uzun süredir ciddi emek sarf ettik. Tesisimizi yoğun bir çalışma sonrasında hazır hale getirdik.  Halen, 3.lig ve BAL ligi seviyelerinde takımlarımızı Kemer’de ağırlıyoruz. 15 Tatile kadar olan periyotta da yedi takım daha misafirimiz olacak. Bu takımların kamp programlarını, otel konaklamalarını, tesis hizmetlerini vermeye devam edeceğiz. Kemer için hayırlı olacağını umut ediyorum. Bu işi daha iyiye götürmek için elimizden geleni yapmaya devam edeceğiz ” dedi.

Otellerin kapalı olması işimizi zorlaştırıyor!

Ozan Güven, şöyle konuştu:

“Futbol turizminde tesisin kalitesi ve çim kalitesi ile tesisi entegre edeceğiniz oteller ön plana çıkıyor. Burada otelin kalitesi ve özellikle yeme içme kalitesi ön plana çıkıyor. Gelen takım yöneticileri bu konulara çok dikkat ediyorlar. Kemer Bölgesinde tek handikapımız futbol kompleksimize yakın olan oteller ile entegre olamamak. Bunun sebebi de otellerin kapalı olması. Uzun vadede gelecek dönemler için, umarım Kemer’deki oteller ile kış döneminde futbol turizmini daha da ileriye seviyelere çıkarmak adına çalışma şanımız olur.”