MALEZYA'DAN YENİ TANITIM ATAĞI

Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul ofisi 2002 yılından bu yana faaliyet gösteren   Malezya, Türkiye'den daha fazla turist çekmek ve iki ülke insanını yakınlaştırmak için, İstanbul'da ofis açarak yatırım gerçekleştiren ilk ülke olmuştu.

2002 yılından bu yana, ofisin çalışmalarının sonucu olarak Türkiye'den yılda yaklaşık 18.000 seyahat sever Malezya'ya seyahat ediyor.

Sayıyı daha da arttırmak ve Malezya'yı Türk seyahat severlere daha iyi tanıtabilmek adına, Türk Hava Yolları ve seyahat acentelerinin de desteği ile, daha uygun fiyatlara Malezya'nın keşfedilmesi adına önemli bir adım attı.

Bu tanıtım çalışmaları kapsamında, Malezya Kültür ve Turizm Bakanlığı İstanbul ofisi, seyahat severlerin Malezya hakkında A'dan Z'ye pek çok ayrıntıyı bulabilecekleri MalezyaTatilCenneti.com websitesini de hayata geçirdi. Malezya haritası, genel bilgiler, önemli şehirleri hakkında bilgiler, öne çıkan adalar, seyahat tavsiyeleri ve daha birçok detayı keşfetmek için "Malezya Tatil Cenneti" sitesi önemli bir kaynak.

Ayrıca, web sitesinde mart ayımım sonuna kadar geçerli olan, çok özel promosyonel fiyatlarla Malezya'yı keşfetmek için fırsatlar da sunuluyor. Ayrıntılı bilgi için: www.MalezyaTatilCenneti.com