RİXOS HOTELS YENİ YILA ÖDÜLLERLE GİRDİ


Dünyanın hızla büyüyen otel zincirlerinden biri olan Rixos Hotels, 2017 yılı boyunca dünya genelinde 1 milyonun üzerinde turistin oylamalarıyla yeni ödüllerin sahibi oldu.Özenli hizmet anlayışını, yenilikçi ve yaratıcı konseptiyle harmanlayarak konuklarını en iyi şekilde ağırlayan Rixos Hotels, Avrupa'nın önde gelen otel değerlendirme platformlarından HolidayCheck tarafından ödüle layık görüldü.

Rixos Sharm El Sheikh, üst üste beşinciüle layık görülürken 2018'de  HolidayCheck Gold Award ile ödüllendirildi. Rixos Seagate Sharm ise ikinci yılında tatilcilerden beğeni toplayarak 2018'in En İyi Otelleri Listesi'e girmeyi başardı.

SPA'da da en iyisi Rixos

Rixos Hotels, bu yıl üçüncüsü düzenlenen World SPA Awards'tan dört ödülle döndü. Mriya Resort & Spa Dünyanın en iyi wellness merkezi, Rixos Libertas Dubrovnik Hırvatistan'ın en iyi Spa'ya sahip oteli,

Rixos Krasnaya Polyana Sochi Rusya'nın en iyi SPA'ya sahip oteli ve Rixos Sharm El Sheikh "Mısır'ın en iyi SPA'ya sahip oteli olarak ödüle layık görüldü.

Mısır'daki otellerin yanısıra, Rixos Hotels'in Birleşik Arap Emirlikleri'ndeki otelleri Rixos The Palm Dubai ve Rixos Bab Al Bahr da oylama neticesinde HolidayCheck'in Birleşik Arap Emirlikleri'nde 2018'in En Lüks Otelleri Listesi'nde yer aldı.