TÜRSAB'IN YURTDIŞI WORKSHOPLARI SÜRÜYOR

TÜRSAB'ın yurt dışında gerçekleştirdiği workshoplar şubat, mart ve nisan ayı için planlanan  workshoplarla devam ediyor.


TÜRSAB, Avrupa'nın birçok ülkesinde düzenleyeceği uluslararası tanıtım etkinliğine Türkiye'deki acentalar ve Avrupa'da Türkiye ile çalışan outgoing acentaları katılacak.

 Slovenya Turizm Çalıştayı şubat ayında  turizm yöneticilerini bir araya getirecek

Slovenya'nın ev sahipliğinde, TÜRSAB ve THY Ljubljana Müdürlüğü işbirliğinde yapılacak Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı, 12 Şubat 2018 tarihinde Slovenya'nın Ljubljana şehrinde gerçekleştirilecek.

Çalıştay kapsamında Slovenya'dan Türkiye ile çalışan outgoing acentalarının yanı sıra Türkiye'den de incoming acenta yetkilileri B2B görüşmeler gerçekleştirecek.

Şubat ayında Üsküp' Turizm Çalıştayı ile tanıtımlar devam edecek

21 Şubat 2018'de THY Üsküp Müdürlüğü, Makedonya Turizm Ticaret Odası ve TÜRSAB işbirliğinde gerçekleştirilecek olan Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı' nda Türkiye ile çalışan Makedon outgoing acentalarıyla birlikte incoming odaklı çalışan TÜRSAB üyeleri ikili görüşmelerde bir araya gelecek.

Mart ayı turizm çalıştayı Prag'ta

THY Prag Müdürlüğü-TÜRSAB işbirliğiylee düzenlenecek olan bir diğer çalıştay ise 1 Mart 2018'de Çek Cumhuriyeti'nin Başkenti Prag'ta gerçekleşecek olan Türkiye tanıtım etkinliği. Etkinlik kapsamında Prag'dan Türkiye ile çalışan acentaların yanı sıra yine incoming odaklı çalışan TÜRSAB üyeleri de yer alacak.

Mart ayı çalıştayları Danimarka - Finlandiya'da  devam ediyor

Mart ayı için planlanan bir diğer etkinlik ise T.C. Helsinki Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, THY Helsinki ve THY Kopenhag Müdürlükleri  ve TÜRSAB işbirliğinde gerçekleştirilmesi düşünülen Türkiye Temalı Turizm Çalıştayı 14- 17 Mart  arasında Helsinki ve  Kopenhag  şehirlerinde gerçekleştirilecek etkinlikte Finlandiya ve Danimarka'dan Türkiye ile çalışan acentaların yanı sıra incoming odaklı çalışan TÜRSAB  üyeleri de yer alacak.

 Varşova Türkiye Tanıtım Etkinliği  12 Nisanda 

Polonya'nın Varşova kentinde gerlacak olan Türkiye temalı turizm çalıştayı 12 Nisan 2018'de  T.C Varşova Kültür ve Tanıtma Müşavirliği, THY  ve TÜRSAB işbirliğinde gerçekleştirilecek. 

Polonya'dan Türkiye ile çalışan outgoing acentalarının yanı sıra incoming odaklı çalışan TÜRSAB üyeleri B2B toplantılarda kart alış verişi gerçekleştirecek.