DUBLE MEZE KARAKÖY AÇILDI

Daha fazla meze daha fazla eğlence ile Duble Meze, Pera’dan sonra şimdi de Karaköy’de… Duble Meze, yeni restoranının kapılarını yepyeni menüsü ile açıyor. ‘Antakya Piyazı’, ‘Keşkekli Büryan’, ‘Isırgan Otlu Mücver’ menüye yeni eklenen lezzetler arasında…


2013 yılında kapılarını açan, geleneksel Türk mutfağını yenilikçi meze yorumlarıyla harmanlayan Duble Meze, kısa bir sürede ispatladığı kalitesini Pera’dan sonra şimdi de Karaköy’e taşıyor.

Ferahfeza’nın yerinde misafirlerini ağırlayacak olan Duble Meze Karaköy tıpkı Pera’daki ilk şubesi gibi İstanbul’un göbeğinde sunduğu özgün ve keyifli atmosferini, yenilikçi meze yorumlarıyla birleştiriyor. Yemeğin ardından, bir duble klasiği başlıyor ve gecenin ilerleyen saatlerinde 80’ler ve 90’lara ait Türkçe müziklerle eğlencenin dozu artıyor.

Doyum olmayan tarihi yarımada manzarası Duble Meze Karaköy’de

Ön terasında Galata Kulesi, arka terasında ise Karaköy Limanı ve tarihi yarımada manzarası ile Duble Meze Karaköy, başta Karaköy olmak üzere İstanbul gece hayatına yeni bir soluk getirmeye hazırlanıyor.

Yeni mekan, yeni menü

Duble Meze Karaköy’de Ortadoğu, Anadolu ve Balkanlar mutfağından esinlenilen yaklaşık 40 çeşit meze, Antakya, Gaziantep, Cunda, Alaçatı gibi bölgelerden gelen özel yöresel malzemelerle sık sık yenileniyor.  Duble Meze, yeni restoranının kapılarını yepyeni menüsüyle açıyor. ‘Antakya Piyazı’, ‘Keşkekli Büryan’, ‘Isırgan Otlu Mücver’ menüye yeni eklenen lezzetler arasında… Duble Meze Pera’da 2003 yılından bu yana misafirlerin beğenisini alan ‘Izgara Enginar’, ‘Seferihisar Mantısı’ ‘Hardallı Levrek’, ‘Fıstıklı Tulum Ezme’, ‘Izgara Yonga Ciğer’, ‘Izgara Ahtapot’ gibi mezeler ise yine Duble Meze Karaköy menüsünde de yerini alıyor.

http://www.dublemezebar.com/
Instagram: dublemezebar