KEMİAD. 9 GÜNLÜK BAYRAM TATİLİNDE DOLULUK ORANI %100’Ü BULACAK

KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği) Başkanı Özgür Kurga “9 günlük bayram tatilinde doluluk oranlarının bölgemizde %100’ü bulacağını tahmin ediyoruz,” dedi.


Cumhurbaşkanlığı Kabinesi’nin Kurban Bayramı tatilini dokuz güne uzatan kararı Kemer’deki turizm sektörünü hem heyecanlandırdı hem de sevindirdi.

KEMİAD (Kemer Turizmci ve İş Adamları Derneği ) Başkanı Özgür Kurga, dokuz günlük bayram tatilinin Kemer turizmine büyük bir katkı sağlayacağına dikkati çekti ve otelciden esnafa kadar tüm turizmciye katkısının olacağını söyledi.

Kemer’deki doluluk oranlarına da dikkati çeken Başkan Özgür Kurga, şöyle konuştu:

“Şüphesiz ki Kemer Türkiye'nin çok önemli turizm destinasyonlarından bir tanesi. Tatilci açısından her zaman tercih sebebi. Bölgemiz özellikle Rus misafirlerin yoğun olarak tercih ettiği bir bölge. Yabancı misafirlerimizin şu anda yoğun olarak ilgi gösterdikleri Kemer, ağustos ayını oldukça hareketli geçiriyor. Bölgemizde doluluk oranları yüksek. Dokuz günlük bayram tatili ile birlikte doluluk oranlarının bölgemizde %100’leri bulacağını tahmin ediyoruz. Tatilini Kemer olarak seçecek olan misafirlerimizin ellerini çabuk tutmasında fayda var. Onları bu uzun bayram tatilinde Kemer’de ağırlamaktan büyük mutluluk duyacağız.”